Szykują Się ATOMOWE OBNIŻKI Stóp Procentowych?Partnerem odcinka jest DM XTB – zobacz raport: Fed czeka na inflację zobacz https://link-pso.xtb.com/pso/360Qg
Szykują się ATOMOWE OBNIŻKI stóp procentowych? Stopy 2023, zaskakujące informacje, obniżki stóp kiedy, przyszłe stopy w USA, przyszłe stopy w Polsce, stopy w USA w 2023, stopy w Polsce w 2023, gdzie szczyt cyklu podwyżek stóp procentowych, co dalej ze stopami w USA, co dalej ze stopami w Polsce, kredyt, pożyczka, oprocentowanie co dalej, stopa procentowa w Polsce perspektywy, co w końcówce roku, perspektywy dla stóp procentowych, przyszłe stopy procentowe. Zapraszam na odcinek.

Korzystam z platformy xStation5 załóż konto DEMO https://link-pso.xtb.com/pso/NXjHH

Spis treści:

0:00 Wstęp
0:47 O obniżkach stóp procentowych?
11:17 Obligacje
11:30 Forex
12:00 Indeksy giełdowe
12:32 Bitcoin
12:42 Surowce
13:54 Polskie aktywa

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami finansowymi, które wykorzystują dźwignię finansową. Wiążą się ze znacznym ryzykiem utraty kapitału, ponieważ ceny mogą gwałtownie zmienić się na niekorzyść klienta i będzie on musiał dokonać dalszych płatności, aby utrzymać otwarte pozycje. 82% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy CFD. Produkty te nie są odpowiednie dla wszystkich klientów, dlatego zastanów się czy w pełni rozumiesz ryzyko i ewentualnie zasięgnij niezależnej porady.

Fed czeka na inflację zobacz https://link-pso.xtb.com/pso/360Qg

Source